15.10.2020
Коронавирус бўйича бугунги кун расмий маълумоти

Бугун Ўзбекистонда 316 киши коронавирусдан зарарланди, 4 бемор касалликдан вафот этди

15.10.2020
"Джиро д'Италия". 12-й этап. Нарваэс победил, Падун – 2-й, лидеры общего зачета финишировали вместе

Эквадорский гонщик Хонатан Нарваэс выиграл 12-й этап веломногодневки "Джиро д'Италия".

15.10.2020
"Джиро д'Италия". 12-й этап. Гонщики проедут горный маршрут с пятью категорийными вершинами

15 октября пройдет 12-й этап веломногодневки "Джиро д'Италия". Гонщики проедут горный маршрут с пятью категорийными вершинами.

15.10.2020
Команда EF Pro Cycling направила в UCI и другие организации письмо

То есть отказаться от третьей недели Гранд-тура

15.10.2020
Токио-2020га тайёргарлик масалаларига бағишланган онлайн йиғилиш бўлиб ўтди

Халқаро Олимпия қўмитаси Токио-2020 Олимпия ўйинлари ташкилий қўмитаси вакиллари билан бўлажак мусобақага тайёргарлик масалаларига бағишланган онлайн йиғилиш ўтказди

15.10.2020
"OlympicUz" кўрсатувининг учинчи сонини ўтказиб юборманг!

Бугун соат 20:00 да "Sport" телеканалида "OlympicUz" кўрсатувининг учинчи сонини ўтказиб юборманг!

15.10.2020
Бўстонлиқ йўллари шоссечиларимизни Ўзбекистон чемпионатига чорлайди

19-24 октябрь кунлари велосипед спортининг шоссе йўналиши бўйича Тошкент вилоятининг Бўстонлиқ туманида ўсмирлар, ёшлар ва катталар ўртасида Ўзбекистон чемпионати ўтказилади

14.10.2020

Бугун Ўзбекистонда 317 кишида касаллик қайд этилди. 332 нафар бемор эса соғайди

14.10.2020
"Джиро д'Италия". 11-й этап. Гонщики проедут маршрут с подъемом 4-й категории

14 октября пройдет одиннадцатый этап многодневки "Джиро д'Италия". Гонщики проедут маршрут с подъемом 4-й категории

14.10.2020
"Джиро д'Италия". 11-й этап. Демар выиграл, Саган – 2-й

Сегодня прошел 11-й этап многодневки "Джиро д'Италия". Гонщики проехали маршрут с подъемом 4-й категории.