Shosse milliy jamoa.

KATTALAR a) Asosiy tarkib (erkaklar)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Xalmuratov Muradjon Yuldashevich XKSU O‘zbekiston chempionati 1-o‘rin 19-24.10.2020 y Karimov R.R. Djumanov A.Yu
2 Raximboev Begzodbek Kudrat o‘g‘li SU O‘zbekiston chempionati 1-o‘rin 19-24.10.2020 G Karimov R.R. Djumanov A.Yu
3 Zabirov Damir Aleksandrovich SU Chempionat Uzbekistana 1 mesto 19-24.10.2020 Abrekov Yu.S. Xaydarov K.M
4 Sharipov Maxmudjon Ne'matjon o‘g‘li SU Chempionat Uzbekistana 1 mesto 19-24.10.2020 Karimov R.R. Djumanov A.Yu
5 Bocharov Dmitriy Aleksandrovich SU Chempionat Uzbekistana 2 mesto 19-24.10.2020 Umarov S.M. Radjabov F.Ya
6 Kurbanov Suxrob Kudrat o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 3 mesto 19-24.10.2020 Umarov S.M. Djumanov A.Yu
7 Kodirov Dier Baxodir o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 3 mesto 19-24.10.2020 Minmerov R.Sh. Karimov R.R
8 Karimov Olimjon Sultanali o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 3 mesto 19-24.10.2020 Umarov S.M. Mirzakulov R.A
9 Abdujabborov Shoxrux Avaz o‘g‘li SU Kubok Uzbekistana 1 mesto 24-27.11.2020 Minmerov R.Sh. Karimov R.R
10 Rajjaboev Bobur Umidbek o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 3 mesto 19-24.10.2020 Umarov S.M. Djumanov A.Yu
11 Ozodbekov Fazliddin Baxtiyor o‘g‘li SU Chempionat Uzbekistana 3 mesto 19-24.10.2020 Minmerov R.Sh. Mirzakulov R.A
12 Kurbanov Timur Ruslanovich SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 26-31.10.2020 Fedorov V.V.

a) Asosiy tarkib (ayollar)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Zabelinskaya Ol'ga Sergeevna XKSU 1 mesto na Chempionate Azii 23-28.04.2019 Nurtdinov R.I.
2 Baymetova Renata Xusanovna SU Chempionat Uzbekistana 1 mesto 26-31.10.2020 Abrekov Yu.S.
3 Knebeleva Yekaterina Pavlovna SU O‘zbekiston chempionati 1-o‘rin 26-31.10.2020 y Nurtdinov R.I. Sarkulov A.D.
4 Abdullaeva Shaxnoza Fayzulla qizi SU Chempionat Uzbekistana 2 mesto 26-31.10.2020 Abrekov Yu.S. Kuchkarov N.N.
5 Chernova Dar'ya Yevgen'evna SUN O‘zbekiston chempionati 2-o‘rin 19-24.10.2020 y Fedorov V.V. Xazieva L.Z.
6 Arutyunyan Dayana Eduardovna SUN Chempionat Uzbekistana 3 mesto 26-31.10.2020 Лагутин С.Б. Безуглова А.Д

YOSHLAR a) Asosiy tarkib (yoshlar)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Narimanov Abror Xasanboy o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 1 mesto 19-24.10.2020 Djumanov A.Yu. Radjapov B.M
2 Yuldashev Axmad Madrim o‘g‘li SUN O‘zbekiston chempionati 1-o‘rin 19-24.10.2020 y Djumanov N.A. Kushchanov M.R
3 Zaripov Davlatyor Otabek o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 1 mesto 19-24.10.2020 Umarov S.M. Djumanov A.Yu
4 Mirzaraximov Kamronmirzo Abduraxim o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 19-24.10.2020 Smirnov A.V. Mirzakulov R.A.
5 Shodiev Siyavush o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 05-09.10.2020 Smirnov A.V. Mirzakulov R.A
6 Fomenko Anton Petrovich SUN O‘zbekiston chempionati 2-o‘rin 05-09.10.2020 y Abduraximov A.A. Mirzakulov R.A.
7 Shaymardanov Levon Akopovich SUN O‘zbekiston chempionati 2-o‘rin 05-09.10.2020 y Smirnov A.V. Mirzakulov R.A
8 Abdulxaev Nodirbek Muzaffar o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 05-09.10.2020 Smirnov A.V. Mirzakulov R.A
9 Tuychiev Abduxamid Abdulakimovich SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 05-09.10.2020 Volik K.V. Abrekov Yu.S
10 Isakov Begzod Talmat o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 26-31.10.2020 Arislanbaev P.M. Fedorov V.V.
11 Abduraxmonov Davirjon Nozimjanovich SUN O‘zbekiston chempionati 2-o‘rin 19-24.10.2020 y Volik K.V. Abrekov Yu.S.
12 Axmadaliev Shukurillo Xusnutdin o‘g‘li SUN Kubok Uzbekistana 1 mesto 24-27.11.2020 Abrekov Yu.S. Karimov I.I

b) stajyorlar (zahira)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Nikiforov Sergey Andreevich SUN O‘zbekiston chempionati 3-o‘rin19-24.10.2020 y Volik K.V. Raximov V.B.
2 Nurmatov Javlonbek Baxrom o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 3 mesto 26-31.10.2020 Xikmatov K.I
3 Abdimajitov Mardon Dilmurod o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 4 mesto 05-09.10.2020 Volik K.V. Xaydarov Q.M
4 Abduxalilov Xumoyunmirzo Rasuljon o‘g‘li SUN Kubok Uzbekistana 4 mesto 24-27.11.2020 Nematov M.X
5 Vaulin Nikita Andreevich SUN 7 mesto v mejdunarodnom konkurse 09.09.2020 g Mirzakulov R.A. Smirnov A.V.

a) Asosiy tarkib (qizlar)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Shmigareva Alina Anatol'evna SUN Chempionat Uzbekistana 1 mesto 19-24.10.2020 Kuvatova Z.T. Fedorov V.V

b) stajyorlar (zahira)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Akmanova Durdona Allayarova SUN Chempionat Uzbekistana 3 mesto 05-09.10.2020 Kudaybergenov B.K.

O'smirlar a) Asosiy tarkib (o'smirlar)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Abdullaev Begzod Yo‘ldosh o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 1 mesto 19-24.10.2020 Djumanov N.A. Djumanov A.Yu.
2 Fedorov Danil Vladimirovich SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 05-09.10.2020 Mirzaqulov R.A. Abduraximov A.A
3 Toxirov Diyor Rustamovich SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 05-09.10.2020 Volik K.V. Xaydarov K.M
4 Boxodirov Begzod Umid o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 1 mesto 19-24.10.2020 Djumanov N.A. Djumanov A.Yu
5 Komilov Suroj Jamoliddin o‘g‘li II razryad Chempionat Uzbekistana 1 mesto 19-24.10.2020 Radjapov B.M. Kushchanov M.R
6 Bozorboev Shoxrux Umid o‘g‘li II razryad yempionat Uzbekistana 1 mesto 19-24.10.2020 Radjapov B.M. Kushchanov M.R.
7 Salimov Muxammadjon Xasan o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 1 mesto 05-09.10.2020 Volik K.V. Masharipov A.R
8 Abdullaev Bexruz Yo‘ldosh o‘g‘li SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 05-09.10.2020 Djumanov N.A. Kushchanov M.R
9 Kuanishbaev Alpamis Kuanishbay o‘g‘li SUN 2020 g. Chempionat Uzbekistana 2 mesto Kudaybergenov B.K.
10 Nurmatov Bekzod Baxromjonovich SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 19-24.10.2020 Radjabov F.Ya. Valiev E.Sh
11 Jamoliddinov Alimardon Mansurbek o‘g‘li I razryad O‘zbekiston chempionati 3-o‘rin 05-09.10.2020 y Mirzakulov R.A. Abduraximov A.A
12 Burlakov Vitaliy Denisovich SUN Chempionat Uzbekistana 2 mesto 19-24.10.2020 Nuradinov B.Dj. Masharipov A.R.

b) stajyorlar (zahira)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Davronov Adxambek Davrug‘ o‘g‘li I toifa Chempionat Uzbekistana 4 mesto 19-24.10.2020 Mirzakulov R.A. Abduraximov A.A
2 Abdukadirov Djurabek Djumovoy o‘g‘li I toifa Chempionat Uzbekistana 3 mesto 19-24.10.2020 Volik K.V. Xaydarov K.M
3 Ismailov Kayrat Julduzbekovich I toifa Чемпионат Узбекистана 3 место 19-24.10.2020 Ollamov D.Z. Karimov R.R.
4 Saribaev Sulton Salamatovich I toifa Чемпионат Узбекистана 3 место 19-24.10.2020 Ollamov D.Z. Karimov R.R
5 Mirzaliev Shaxzod Shokir o‘g‘li I toifa Chempionat Uzbekistana 3 mesto 19-24.10.2020 Ollamov D.Z. Karimov R.R.
6 Ollamov D.Z. Karimov R.R. I toifa Chempionat Uzbekistana 4 mesto 19-24.10.2020 Mirzakulov R.A. Abduraximov A.A.
7 Baxtiyorov Raxmatjon Xasan o‘g‘li I toifa Chempionat Uzbekistana 3 mesto 05-09.10.2020 Abduraximov A.A. Radjapov B.M.
8 Yunusbaev Kamil Kamilovich I toifa Chempionat Uzbekistana 3 mesto 05-09.10.2020 Mirzakulov R.A. Kalinin K.V.
9 Sattorov Ismagil Ramilovich I toifa Chempionat Uzbekistana 3 mesto 05-09.10.2020 Abduraximov A.A. Kalinin K.V.
10 Uktamov Baxodir Axat o‘g‘li --- --- ---
11 Baxriddinov Kamoliddin Baxriddin o‘g‘li SUN Kubok Uzbekistana 2 mesto 24-27.11.2020 Xaydarov Q.M. Ollamov D.Z.

a) Asosiy tarkib (o'smir qizlar)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Li Kseniya Andreevna SUN Chempionat Uzbekistana 1 mesto 05-09.10.2020 Xaydarov K.M. Fedorov V.V.

b) stajyorlar (zahira)

No F.I.O Kategoriya Natija Murabbiy F.I.O
1 Atajanova Dinara Aymurzaevna SUN Chempionat Uzbekistana 3 mesto 05-09.10.2020 Kudaybergenov B.K.
2 Bakbergenova Guldana Jetkergenovna SUN Chempionat Uzbekistana 3 mesto 05-09.10.2020 Kudaybergenov B.K.

b) stajyorlar (zahira)

No F.I.O Terma jamoadagi o'rni
1 Urinboyxujaev Kozimxuja Baxtiyorxo‘jaevich General'niy sekretar' Federasii velosporta Uzbekistana
2 Tog‘aybekov Asqar Abduvalievich Rukovoditel' mejdunarodnogo otdela Federasii velosipednogo sporta Uzbekistana
3 Kamolova Aziza Shaxobiddin qizi Spesialist Federasii velosporta Uzbekistana
4 Usova Anna Yevgen'evna Psixolog Federasii velosporta Uzbekistana
5 Il'yasov Il'dar Rifkatovich Massajist Federasii Velosporta Uzbekistana
6 Ablyalimov Rustem Tolyatovich Vrach Federasii velosporta Uzbekistana
7 Volchok Sergey Sergeevich Sbornaya Uzbekistana Glavniy trener
8 Karimov Ruslan Rafailevich Starshiy trener sbornoy Uzbekistana
9 Nurtdinov Rustam Il'mirovich Trener sbornoy Uzbekistana
10 Abrekov Yusuf Seytusmanovich Trener sbornoy Uzbekistana
11 Lagutin Sergey Borisovich Trener sbornoy Uzbekistana
12 Lozovoy Dmitriy Alekseevich Тренер по велоспорту
13 Fedorov Vladislav Vladimirovich Trener po velosportu
14 Valeev El'dar Shamilevich Velosport bo‘yicha trener
15 Раджабов Фаррух Якубович Trener po velosportu
16 Mirzakulov Rashid Ataxanovich Trener po velosportu
17 Abduraximov Azizbek Abdumutallievich Trener po velosportu
18 Smirnov Aleksey Vladimirovich Trener po velosportu
19 Djumanov Nodirjon Amanbaevich Velosport bo‘yicha trener
20 Umarov Sarvar Mirzaxitovich Trener po velosportu
21 Xaydarov Kudrat Madaminovich Velosport bo‘yicha trener
22 Volik Konstantin Vasil'evich Velosport bo‘yicha trener
23 Masharipov Aziz Ravshan o‘g‘li Trener po velosportu
24 Arislanbaev Pozilbek Mangitbaevich Trener po velosportu
25 Xikmatov Kamolitdin Ismatulla o‘g‘li Velosport bo‘yicha trener